Kariera

Ciągły, dynamiczny rozwój firmy w zakresie nowoczesnych konstrukcji, technologii, produktów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu w kraju i za granicą możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są siłą firmy i to dzięki nim firma może się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość i twórcze myślenie. Aktualnie nasz zespół to ponad 180 osób – tworzą go ludzie różnych narodowości i profesji: operatorzy maszyn, inżynierowie, konstruktorzy, programiści, handlowcy, finansiści. Przyświeca nam wspólny cel, z dnia na dzień chcemy być coraz lepsi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: pokaż adres email lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji

Regulamin Rekrutacji

Export Manager

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych w tym prowadzenie partnerów, szybka reakcja na nowe potrzeby i możliwości,
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i budowanie trwałych relacji handlowych przy wsparciu sekcji Business Development,
  • doradztwo, sporządzanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
  • wyjazdy zagraniczne do klientów oraz organizacja spotkań z klientami w siedzibie naszej firmy,
  • realizacja zamówień oraz koordynacja procesu wysyłki (proces End-to-End),
  • obsługa posprzedażowa i dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów,
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych, budowanie wizerunku firmy i nawiązywanie kontaktów,
  • ścisła współpraca z działami zakupów, technicznym, planowania, magazynu i produkcji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego: ekonomicznego, handlowego lub technicznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowania i umiejętności pracy zarówno w zespole jak i na niezależnym stanowisku,
  • komunikatywności, otwartości, kreatywności, chęć osiągania celów, umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym lub doradczym, doświadczenie w handlu międzynarodowym będzie dodatkowym atutem,
  • gotowości do podróży zagranicznych niezbędnych do skutecznego zarządzania relacjami z partnerami.

Oferujemy:

  • szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia, mentoring w trakcie pracy.
  • stabilność zatrudnienia i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (jedna z 3 największych firm produkujących tablice rejestracyjne i maszyny do ich produkcji na Świecie, obsługująca ponad 70 krajów, zatrudniająca prawie 20 osób w Dziale Exportu działających na wszystkich kontynentach),
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w zespole pełnym pasji i dynamizmu,
  • możliwość poznawania innych krajów i kultur,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • dodatkowe pakiety i benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, program rekomendacji pracowników, inicjatywy dobroczynne, pikniki rodzinne, owoce, programy/pomysły racjonalizatorskie, inne.

Programista Python (mid/regular)

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych,
  • Integracja z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Dbałość o optymalizację kodu,
  • Dbałość o bezpieczeństwo aplikacji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe – informatyczne lub pokrewne,
  • Biegła umiejętność programowania w języku Python,
  • Znajomość Django, Django REST Framework,
  • Umiejętność pracy w systemach linuksowych,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Umiejętność stosowania zasad dobrego programowania (SOLID, DRY, KISS),
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o światowym zasięgu,
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Znajomość poniższych zagadnień będzie dodatkowym atutem:

    • Vue.js,
    • AJAX,
    • C# + .NET,
    • Jenkins.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”