Kariera

Ciągły, dynamiczny rozwój firmy w zakresie nowoczesnych konstrukcji, technologii, produktów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu w kraju i za granicą możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są siłą firmy i to dzięki nim firma może się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość i twórcze myślenie. Aktualnie nasz zespół to ponad 160 osób – tworzą go ludzie różnych narodowości i profesji: operatorzy maszyn, inżynierowie, konstruktorzy, programiści, handlowcy, finansiści. Przyświeca nam wspólny cel, z dnia na dzień chcemy być coraz lepsi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: pokaż adres email lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji

Regulamin Rekrutacji

Analityk-projektant-wdrożeniowiec aplikacji biznesowych

Twoje kompetencje i doświadczenie:

      • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub matematyczne),
      • znajomość budowy i działania systemów klasy ERP (preferowany Comarch XL),
      • doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
      • umiejętność modelowania procesów biznesowych,
      • umiejętność tworzenia raportów i analiz,
      • umiejętność rozpoznawania i analizowania potrzeb użytkowników a także kreowanie wizji rozwiązania,
      • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń i szkoleń,
      • znajomość języka angielskiego,
      • komunikatywność, samodzielność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność,
      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów.

Co zyskujesz?

      • Pracę zapewniającą możliwości rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie będącej technologicznym liderem rynku,
      • Współpracę z partnerami na całym świecie,
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Szeroki pakiet benefitów: m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony okazjonalne, atrakcyjne inicjatywy integracyjne (np. coroczne wyjazdy narciarskie),
      • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
      • Oraz oczywiście atrakcyjne wynagrodzenie.

Programista .NET fullstack

      • min 5-letnie doświadczenie w programowaniu dla środowiska .NET,,
      • znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność tworzenia interfejsów,
      • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL i PostgreSQL),
      • umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnej i dokumentacji,,
      • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT),
      • umiejętność pracy w zespole,
      • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
      • komunikatywność, samodzielność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność.

Operator CNC tokarz/frezer

Opis stanowiska:

      • Obsługa i nadzór nad powierzoną obrabiarką CNC,
      • Pisanie programów z poziomu pulpitu maszyny (Sinumeric, Fanuc),
      • Samodzielny dobór i wymiana narzędzi,
      • Kontrola jakościowy wykonywanych detali.

Wymagania:

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Wykształcenie kierunkowe,
      • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,
      • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym,
      • Wysoka kultura pracy, dokładność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Świetną atmosferę pracy,
      • Premię miesięczną do 20%,
      • Dwa razy do roku premię świąteczne,
      • Nagrody pieniężne za pomysły usprawniające pracę w organizacji,
      • Karnet na obiekty sportowo-rekreacyjne,
      • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
      • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”