Kariera

Ciągły, dynamiczny rozwój firmy w zakresie nowoczesnych konstrukcji, technologii, produktów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu w kraju i za granicą możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są siłą firmy i to dzięki nim firma może się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość i twórcze myślenie. Aktualnie nasz zespół to ponad 200 osób – tworzą go ludzie różnych narodowości i profesji: operatorzy maszyn, inżynierowie, konstruktorzy, programiści, handlowcy, finansiści. Przyświeca nam wspólny cel, z dnia na dzień chcemy być coraz lepsi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: pokaż adres email lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony (w przypadku problemów technicznych prosimy wysłać wiadomość na adres pokaż adres email ).

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji

Regulamin Rekrutacji

Operator maszyn

Główne zadania:

  • obsługa nowoczesnych maszyn do produkcji tablic rejestracyjnych,
  • ustawianie parametrów maszyn,
  • przezbrojenia maszyn,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • kontrola jakości produktu finalnego,
  • rejestrowanie wykonywanych czynności w systemie informatycznym.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,
  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świetną atmosferę pracy,
  • premię miesięczną oraz premię świąteczne,
  • nagrody pieniężne za pomysły usprawniające pracę w organizacji,
  • premię za polecenie pracownika,
  • karnet na obiekty sportowo-rekreacyjne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci).

Starszy automatyk projektant w dziale badań i rozwoju

  • projektowanie maszyn i urządzeń w zakresie:
  • – kreowania koncepcji funkcjonowania,
  • – doboru rozwiązań z uwzględnieniem techniki napędowej,
  • – projektu elektrycznego,
  • – wybory architektury oprogramowania sterującego,
  • przygotowania oprogramowania dla sterowników PCL, w tym:
  • – topologii sieci sterującej,
  • – konfiguracja sprzętu,
  • – parametryzacja napędów,
  • – stworzenie oraz implementacja algorytmów sterujących,
  • – tworzenie interfejsu użytkownika, projektowanie HMI,
  • uruchomienia maszyn w siedzibie firmy, zaprojektowanie oraz wykonanie testów funkcjonalnych,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przyjętymi w firmie standardami,
  • uruchomienie maszyn w siedzibie klienta, przeszkolenie załogi,
  • konfigurowanie oraz parametryzacja czytników kodów 1D oraz 2D.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego inżynierskiego o specjalizacji automatyka przemysłowa lub pokrewne,
  • min. 3 lata praktyki w projektowaniu układów automatyki przemysłowej,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, obejmującą słownictwo techniczne,
  • umiejętności tworzenia założeń do sterowania na podstawie opisów technologicznych, wiedzy w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • umiejętności programowania sterowników Siemens S7-1500,
  • tworzenia wizualizacji HMI,
  • znajomości programów Cad wspierających projektowanie obwodów zasilających oraz Akpia,
  • znajomości techniki napędowej, strojenia napędów – w szczególności z rodziny S120,
  • umiejętności doboru sensoryki oraz elementów wykonawczych,
  • uprawnienia kwalifikacyjne grupa 1 do 1KV w zakresie eksploatacji.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień sieciowych, podstawowych zasad routingu oraz przełączania pakietów
  • doświadczenie w tworzeniu systemów inspekcji wizyjnej
  • znajomość implementacji systemów znakujących w technologii laserowej oraz strumieniowej
  • znajomość mikrokontrolerów i podstaw ich programowania
  • zainteresowania w dziedzinie fizyki, optyki, techniki laserowej
  • znajomość napędów Siemens G120 oraz V90, Omron MX.

Oferujemy:

Młodszy automatyk projektant w dziale badań i rozwoju

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu maszyn i urządzeń w zespole konstruktorów,
  • tworzenie listy materiałowej na podstawie dokumentacji technicznej,
  • udział w uruchomieniach maszyn w siedzibie pracodawcy oraz klienta.

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, obejmującą słownictwo techniczne,
  • znajomość języków programowania zgodnych z IEC 61131-3,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość podstaw techniki napędowej, typów silników, zakresów stosowania,
  • uprawnienia kwalifikacyjne E Grupa 1 do 1kV w zakresie eksploatacji,
  • chęć poszerzania wiedzy, zaangażowanie w prowadzone projekty.

  • programowanie sterowników PLC Siemensa,
  • znajomość TIA Portal,
  • szkolenia Sitrain,
  • podstawy programowania w językach wysokiego poziomu, znajomość relacyjnych baz danych.

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: pokaż adres email lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.