Kariera

Ciągły, dynamiczny rozwój firmy w zakresie nowoczesnych konstrukcji, technologii, produktów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu w kraju i za granicą możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są siłą firmy i to dzięki nim firma może się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość i twórcze myślenie. Aktualnie nasz zespół to ponad 140 osób – tworzą go ludzie różnych narodowości i profesji; operatorzy maszyn, inżynierowie, konstruktorzy, programiści, handlowcy, finansiści. Przyświeca nam wspólny cel, z dnia na dzień chcemy być coraz lepsi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: pokaż adres email lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji

Regulamin Rekrutacji

Inżynier Automatyk
w Dziale Techniki i Rozwoju

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów automatyki do nowoczesnych maszyn i urządzeń,
  • współtworzenie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych,
  • uczestnictwo w rozruchach projektowanych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, robotyki lub informatyki,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów automatyki,
  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych (np. SIEMENS S7/1500), falowników, układów z serwonapędami, itp.
  • uprawnienia SEP do 1 kV (istnieje możliwość zrobienia uprawnień w firmie),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę w nowoczesnej firmie,
  • współpracę z partnerami z różnych krajów,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia bieżących działań,
  • stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języków i inne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Konstruktor Mechanik

Opis stanowiska:

  • projektowanie specjalistycznych maszyn i urządzeń,
  • poszukiwanie, opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz rozwiązań technicznych,

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń, chętnie z wykorzystaniem programów CAD-3D (np. Solid Edge) i CAM (np. NX),
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym (np. budowa maszyn),
  • samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Operator maszyn/Pracownik produkcyjny

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świetną atmosferę pracy,
  • premię miesięczną do 20%,
  • dwa razy do roku premię świąteczne,
  • nagrody pieniężne za pomysły usprawniające pracę w organizacji,
  • karnet na obiekty sportowo-rekreacyjne,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci),
  • organizujemy dla naszych pracowników wyjazdy integracyjne w góry w sezonie letnim i zimowym, spływy kajakowe, udział w biegach ulicznych, wyjścia do teatru i kina, pikniki rodzinne.

  • praca przy obsłudze maszyn,
  • ustawianie maszyn,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • kontrola jakości produktu finalnego.

Wymagania:

  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub absolwenci szkół technicznych,
  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych.